Szanowni Rodzice oraz Goście,

Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Mikołaja Kopernika funkcjonuje dzięki możliwości wynajęcia sal od katolickiej szkoły Richard Challoner School w New Malden. Polska Sobotnia Szkoła nie jest jedynym użytkownikiem budynku. Sale oraz wyposażenie wynajmowane są w tym samym czasie również innym grupom dzieci i młodzieży.

W związku z tym oczekuje się od nas okazania zrozumienia i poszanowania wierzeń katolickich oraz przestrzegania ustanowionych zasad współpracy.

Serdecznie prosimy, by zapoznali się Państwo wraz ze swoimi dziećmi z poniższymi zasadami, które będą obowiązywać w każdą sobotę.

Rodzice pełniący obowiązki dyżurnych są upoważnieni do ingerencji w imieniu Szkoły i w razie potrzeby odnotowywania lub fotografowania pojazdów łamiących poniższe zasady. Gorąco prosimy o aktywny udział w utrzymaniu porządku.

1. PARKOWANIE NA ULICY MANOR DRIVE NORTH

Prosimy o parkowanie na Manor Drive North lub pobliskich ulicach i przyprowadzanie dzieci do szkoły. Na pobliskich ulicach nie ma restrykcji dotyczących parkowania, ale oczywiście zawsze należy stosować się do zasad kodeksu drogowego i parkować zgodnie z obowiązującym prawem i mając na względzie lokalnych rezydentów. Zawsze dbamy o dobre stosunki z sąsiadami szkoły i dobre imię naszej szkoły.

2. WJAZD NA TEREN RICHARD CHALLONER SCHOOL

Na terenie szkoły obowiązuje jednokierunkowy ruch okrężny oraz ograniczenie prędkości do 5mph - należy ich bezwzględnie przestrzegać. Parkować na terenie szkoły mogą pracownicy szkoły Copernicus, dyżurni z danego dnia oraz osoby ze specjalnym upoważnieniem. Pozostali rodzice przyprowadzają dzieci. Hulajnogi można zostawić przy recepcji szkoły u pani Ani Sobczak-Skowrońskiej. Dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do tych zasad.

3. PRYWATNE PODJAZDY

Prosimy o przestrzeganie prawa i pod żadnym pozorem niewjeżdżanie na prywatne podjazdy lub ich blokowanie. Łamanie tej zasady powoduje skargi rezydentów, a szkoła może być pociągnięta do odpowiedzialności.

4. KLAKSONY

Nie powinny być używane z wyjątkiem sytuacji krytycznych. Prosimy kierowców o komunikowanie się bez używania klaksonów.

Dyrekcja Szkoły wraz z Zarządem Koła Rodzicielskiego z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc w przestrzeganiu powyższych wymogów.

Uwaga, szkolny telefon jest chwilowo nieczynny. W ważnych sprawach prosimy o kontakt emailowy z panią dyrektor dyrektorszkoly@polskaszkolanewmalden.org.uk