JASEŁKA 2019

Sobota 14 grudnia 2019

9.30 - Przyprowadzenie dzieci do klas

10.00 - Kiermasz ciast

11.00 - Przedstawienie świąteczne klas 3 oraz kolędy w wykonaniu klas Prz-6, na które zapraszamy rodziców klas Prz- 6

12.00 - Zakończenie

Uczniów obowiązuje strój galowy: biała góra bez wzorów i ciemny dół lub kostium ustalony przez nauczyciela.

Drodzy Rodzice!

Dyrekcja Szkoły pragnie powiadomić, że ubiegała się o dofinansowanie w ramach projektu „Wsparcie funkcjonowania polskich szkół społecznych w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych Ameryki” w 2018 r., realizowanego przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r.

Z przyjemnością informujemy, że szkoła otrzymała w grudniu 2018 dofinansowanie w wysokości £3214.01 które pokryło część kosztów czynszu w roku kalendarzowym 2018.

Uwaga, szkolny telefon jest chwilowo nieczynny. W ważnych sprawach prosimy o kontakt emailowy z panią dyrektor dyrektorszkoly@polskaszkolanewmalden.org.uk