Grono pedagogiczne

 

Dyrektor szkoły: Minka Dyszyńska-Bonnage 

 

Wychowawcy i asystenci:

Przedszkole         Eliza Wilmot wychowawczyni

                             Mirosława Grzywocz nauczycielka 

(HIST2)                 Agnieszka Jakubik asystentka 

(HIST1)                 Agnieszka Zielińska asystentka

                             Magdalena Gębka-Gnacik asystentka

Klasa 0a              Małgorzata Janusz wychowawczyni

(GEOG1)             Gabriela Zielińska asystentka        

Klasa 0b              Agnieszka Podymsky wychowawczyni

(GEOG2)             Anna Kwarta-Gea asystentka

               

Klasa 1a              Karolina Grejner wychowawczyni

(RE1)                   Katarzyna Raszek-Marszałek asystentka

                                                                                   

Klasa 1b              Monika Arnold wychowawczyni

(RE2)                   Aneta Fryt-Santos asystentka

                           

​Klasa 2a              Wioleta Baran-Żmuda wychowawczyni

(GEOG3)             Marta Maciura asystentka

Klasa 2b              Agata Śliwa wychowawczyni

(RE3)                    Marta Pająk-Kwapień asystentka                    

​​

Klasa 3a              Ewelina Gotowiec wychowawczyni

(ENG2)                Małgorzata Chmiest asystentka
            

Klasa 3b              Sylwia Garczewska wychowawczyni

(ENG1)                Katarzyna Segieta asystentka    

Klasa 4a              Ewa Zielinko wychowawczyni

(ENG4)                 Weronika Paluch asystentka

​Klasa 4b              Wojciech Wilk wychowawca

(ENG3)                 Emilia Mytnik asystentka

 

​Klasa 5a              Dominika Jędrzejczyk wychowawczyni

(I piętro)              Magdalena Ucińska asystentka

​Klasa 5b              Marta Nowak wychowawczyni

(I piętro)               Marta Bednarska asystentka

 

Klasa 6a              Aleksandra Kowalska wychowawczyni

(MA1)                  Beata Janiak  asystentka                                                     

 

Klasa 6b              Sylwia Rygorczuk wychowawczyni

(MA2)                  Izabela Kozak asystentka

                       

Klasa 7ab            Justyna Łukasik wychowawczyni

(MA5)                  Karolina Masłowska asystentka

 

Klasa 8a              Katarzyna Abramowicz wychowawczyni

(MA3)                  Monika Kwaśny asystentka 

Klasa 8b             Aneta Cebula wychowawczyni

(MA4)                 Monika Kwaśny asystentka

Klasa 9                Magdalena Speed wychowawczyni

(TR2)                    Elżbieta Zając asystentka

 

Klasa 10 GCSE   Wioletta Domańska-Zielińska wychowawczyni

(IT1)                     Elżbieta Zając asystentka  

Historia                 Anita Gajda

                            

Koordynatorzy:

Klasy Prz-0: Eliza Wilmot

Klasy 1-2: Karolina Grejner

Klasy 3-4: Wojciech Wilk

Klasy 5-6: Marta Nowak

Klasy 7-8: Justyna Łukasik

Klasy egzaminacyjne: Minka Dyszyńska-Bonnage

Zastępstwa          Aneta Cieplicka nauczycielka

                              Anna Richards nauczycielka

                              Natalia Użyczak nauczycielka

                              Dorota Komorowska nauczycielka

                              Adriana Chapman asystentka

                              Maria Lipka nauczycielka

                              Katarzyna Schmidt-Stevens nauczycielka

                                                        

                             

                      

Pracownicy szkoły:

Sekretariat szkoły           Anna Smith

i Dyżury                            Monika Tracz

Księgowa                        Dorota Toroń

                                    

Rozmieszczenie klas - luty 2022.jpg