Grono pedagogiczne
Dyrektor szkoły: Minka Dyszyńska-Bonnage
Wychowawcy i asystenci:
Klasa Koliberki - Przedszkole i Zerówka
Mirosława Grzywocz wychowawczyni przedszkola
Małgorzata Janusz wychowawczyni zerówki
Agnieszka Zielińska asystentka
Klasa 1a
Marta Pająk-Kwapień wychowawczyni
Emilia Mytnik asystentka
Klasa 1b
Karolina Grejner wychowawczyni
Marlena Dąbkiewicz asystentka
Klasa 2a
Monika Arnold wychowawczyni
Katarzyna Raszek-Marszałek asystentka
Klasa 2b
Agata Śliwa wychowawczyni
Emilia Piotrowicz asystentka
Nauczyciel wspomagający klasy 1-2
Anna Kwarta-Gea nauczycielka
Klasa 3a
Sylwia Garczewska wychowawczyni
Magdalena Łopańska asystentka
Klasa 3b
Ewelina Gotowiec wychowawczyni
Małgorzata Chmiest nauczycielka
Aneta Fryt-Santos asystentka
Klasa 4a
Wojciech Wilk wychowawca
Iwona Krzewska asystentka
Klasa 4b
Weronika Paluch wychowawczyni
Marta Bajkowska asystentka
Klasa 5a
Marta Nowak wychowawczyni
Katarzyna Segieta asystentka
Klasa 5b
Dominika Jędrzejczyk wychowawczyni
Katarzyna Segieta asystentka
Klasa 6a
Maria Lipka wychowawczyni
Beata Janiak asystentka
Klasa 6b
Sylwia Rygorczuk wychowawczyni
Beata Janiak asystentka
Klasa 7a
Justyna Łukasik wychowawczyni
Klasa 7b
Izabela Kozak wychowawczyni
Klasa 8a
Karolina Masłowska wychowawczyni
Klasa 8b
Aneta Cebula wychowawczyni
Asystentka klas 7 i 8
Emilia Cybulska asystentka
Klasa 9 GCSE
Magdalena Speed wychowawczyni
Klasa 10a GCSE
Minka Dyszyńska-Bonnage wychowawczyni
Klasa 10b GCSE
Dorota Komorowska wychowawczyni
Klasa 11/12 A-level
Katarzyna Abramowicz wychowawczyni
Asystentka klas GCSE i A-level
Elżbieta Zając asystentka
Historia
Anita Gajda nauczycielka
Marzena Kalita nauczycielka
Łukasz Grześkowiak nauczyciel
Koordynatorzy:
Klasy Prz-2: Karolina Grejner
Klasy 3-6: Marta Nowak (Koordynator potrzeb specjalnych)
Klasy 7-8: Justyna Łukasik
Klasy egzaminacyjne: Magdalena Speed
Wydarzenia szkolne: Wojciech Wilk
Zastępstwa :
Aneta Cieplicka nauczycielka
Anna Richards nauczycielka
Katarzyna Schmidt-Stevens nauczycielka
Adriana Chapman asystentka
Agnieszka Jakubik asystentka
Marta Maciura asystentka
Pracownicy szkoły:
Sekretariat szkoły Anna Smith
Sekretariat szkoły Monika Tracz
Dyżurna Karolina Winnik
Dyżurna Marianna Pałka
Dyżurna Agata Walczak
Dyżurny Łukasz Radwański
Dyżurny Robert Balazy
Księgowa Dorota Toroń