Jak dokonać wpłaty czesnego za I i II półrocze roku szk. 2019/20

Wpłaty czesnego za I półrocze roku szk. 2019/20 należy dokonać do pierwszej szkolnej soboty czerwca (08.06.2019) bezpośrednio na konto bankowe szkoły w oddziale banku Lloyds lub przez internet.

Wpłaty na II półrocze należy dokonać do czwartej soboty stycznia (25.01.2020) bezpośrednio na konto bankowe tak jak w przypadku pierwszego półrocza.

Rodzice mają obowiązek dokonywania wpłat w terminie, w przeciwnym razie naliczona zostanie kara administracyjna w wysokości £10.

Płatności należy dokonywać przelewem na konto. Gotówka i czeki nie będą przyjmowane. Przy zapisach należy przedstawić potwierdzenie wpłaty.

Bank: Lloyds

Sort code: 30-84-68

Account number: 40501868

Account Name: Polish Saturday School New Malden Fees (wpisać tyle liter ile się zmieści, resztę można pominąć)

Przy dokonywaniu wpłat na konto bankowe niezbędne jest, aby wypełnić pole "Reference", żeby było wiadomo, za kogo jest dokonana opłata.

Numer Referencyjny musi zawierać następujące dane (max. 18 liter):

Nazwisko najstarszego dziecka

Kreska (-)

Liczba rodzeństwa, za które jest dokonywana opłata.

Kreska (-)

Klasa najstarszego dziecka w opłacanym półroczu, czyli Prz lub kl0 lub kl1 lub kl2 lub kl3 lub kl4 lub kl5 lub kl6).

Przykład poprawnie wypełnionego kodu referencyjnego dla Marka Kowalskiego z kl. 1A i Zosi Kowalskiej z klasy Przedszkolnej  KOWALSKI-2-kl1A

W przypadku trudności finansowych prosimy skontaktować się z dyrektorką szkoły, panią Dyszyńską-Bonnage.

Wysokość czesnego na rok szkolny 2019/20:

Za każde nowe dziecko pobierana jest bezzwrotna opłata administracyjna £20 przy zapisie do szkoły.