POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI

Praca dla entuzjastycznego nauczyciela w soboty podczas roku szkolnego w godzinach 9 do 13.15, w klasach 0-8.

Wymagane jest wykształcenie pedagogiczne (preferowane polonistyczne, językowe, historia, geografia). Doświadczenie w zawodzie nauczyciela oraz wszelka odbyta praktyka z dziećmi będzie mile widziana. Wymagana jest pasja, entuzjazm, chęć przekazywania dzieciom wiedzy o języku i o Polsce w ciekawy sposób oraz chęć doskonalenia swojego warsztatu. Oferujemy pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, możliwość uczestnictwa w szkoleniach, rozwój zawodowy i ogromną satysfakcję z pracy!

POSZUKUJEMY ASYSTENTA

Praca dla entuzjastycznego asystenta w soboty podczas roku szkolnego w godzinach 9 do 13.15.

Wymagane są: cierpliwość, ciepło i entuzjazm oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca w klasach od przedszkola do 8 - prosimy zaznaczyć preferencję.

Od kandydatów na stanowisko nauczyciela oraz asystenta będzie wymagane zaświadczenie o niekaralności zawierające potwierdzenie braku restrykcji do pracy z dziećmi (clear enhanced DBS check). Szkoła może podjąć się wystąpienia o zaświadczenie i pokrycie kosztów aplikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dyrektora szkoły p. Minki Dyszyńskiej-Bonnage na adres: DyrektorSzkoły@polskaszkolanewmalden.org.uk

Praca dla nauczyciela na zastępstwa

Praca dla entuzjastycznego nauczyciela w soboty podczas roku szkolnego w godzinach 9 do 13.15, na zastępstwa w klasach 0 - 8.

Wymagane jest specjalistyczne wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie nauczyciela. Wszelka odbyta praktyka z dziećmi będzie mile widziana.

Od kandydata będzie wymagane zaświadczenie o niekaralności zawierające potwierdzenie braku restrykcji do pracy z dziećmi (clear enhanced DBS check). Szkoła może podjąć się wystąpienia o zaświadczenie i pokrycie kosztów aplikacji.