Dziękujemy sklepowi U Haliny i Janusza w Worcester Park za ufundowanie nagrody głównej w Konkursie Świątecznych Wypieków podczas Kiermaszu Wielkanocnego.

Dziękujemy naszym Sponsorom za ogromne wsparcie podczas naszego pierwszego Festynu z okazji Dnia Dziecka w dn. 2.06.2018.
     Massive THANK YOU to our Sponsors who supported our first
                          School Summer Fair on June 2nd, 2018.

Natalia Dudzik

Domowe obiady

Magda Kurowska
     Doradca Ubezpieczeniowy

Zapiekanki Ltd.

Dorota Lewis

Doradca

do spraw   Kredytów Hipotecznych

Dyrekcja Szkoły

pragnie powiadomić, iż ubiegała się o wsparcie finansowe od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska" ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r."

Informujemy, iż szkoła otrzymała częściowe wsparcie finansowe, które pokryło w części koszt czynszu w roku kalendarzowym 2015 oraz część kosztu zakupionych materiałów naukowych.

Serdecznie dziękujemy dystrybutorom polskich książek Play Media www.playmedia.co państwu Ewie i Bartoszowi Dryznerom za współpracę dzięki, której nasi uczniowie i uczennice korzystają z wysokiego standardu podręczników szkolnych i mogą się cieszyć pięknymi upominkami książkowymi.